Trening EMS - Aktualności

sprawdź
newsy
o EMS

Sprawdź nasze aktualności oraz newsy na temat treningów EMS. Przedstawiamy tutaj wiele zalet treningu EMS oraz jego sposoby na poprawę sylwetki, budowę masy mieśniowej, rehabilitacji oraz poprawy wydolności. 

sprawdź
newsy
o EMS

Nie czekaj! Umów się już teraz!

Wypełnij formualrz

Pierwszy trening EMS w FitBodyBox we Wrocławiu

Zapewne się zastanawiasz na czym polega trening EMS, jakie on daje efekty oraz czy jest bezpieczny? Masz ochotę zmienić swój styl życia? Poprawić wydolność organizmu czy zrzucić kilka kilogramów? A może trenujesz aktywnie i szukasz dodatkowej formy aktywności fizycznej? Trening EMS jest właśnie dla Ciebie, jedynie 20 min raz w tygodniu pozwoli osiągnąć stawiane sobie cele. Pomożemy ci je zrealizować zapisz się już dziś na pierwszy trening wprowadzający.

Trening w naszym studiu EMS we Wrocławiu zawsze odbywa się pod okiem wykwalifikowanego Trenera Personalnego z międzynarodową licencja GluckerKolleg. Na pierwsze spotkanie nie musisz zabierać ze sobą żadnego stroju treningowego, wszystko dostaniesz od nas. Specjalna bielizna treningową, dedykowaną do treningu EMS która ułatwia przesyłanie impulsu elektrycznego do mięśni. Specjalne skarpetki antypoślizgowe które zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu. Jeśli masz ochotę na prysznic po treningu zabierz ze sobą ręcznik oraz klapki.

Trening wprowadzający trwa nieco dłużej niż 20 minut ponieważ na pierwszej sesji treningowej musimy przeprowadzić krótka rozmowę która pozwoli nam na poznanie twoich celów treningowych, nawyków żywieniowych czy przebytych w przeszłości kontuzji. Ta krótka rozmowa pozwoli Trenerowi dopasować ćwiczenia oraz ich intensywność pod twoje potrzeby tak aby zmaksymalizować efekty wspólnej pracy. Na treningu EMS pracujemy wyłącznie z masą własnego ciała bez obciążenia zewnętrznego w postaci sztangi, hantli czy innych akcesoriów spotykanych na siłowni.

Jeżeli chcesz zobaczyć efekty treningów EMS w Fit Body Box to poczytaj opinie o treningach, wystawione przez naszych klientów lub odwiedź nasze studio we Wrocławiu i przekonaj się osobiście o skuteczności tej metody. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu!

Nie czekaj! Odkryj już dziś trening EMS!

Wypełnij formularz

a my oddzwonimy w ciągu 24h!

Sprawdź naszą nową ofertę salonu modelowania sylwetki 🪷

Kliknij w wybraną usługę poniżej i sprawdź szczegóły oferty na dany zabieg.