Trening EMS we Wrocławiu

to tylko
20
minut treningu

Trening EMS to nowoczesny i niesamowicie skuteczny sposób na poprawę kondycji fizycznej oraz budowanie masy mięśniowej, uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie. Metoda ta polega na wykonywaniu serii krótkich ćwiczeń w specjalnym stroju z elektrodami, które generują impulsy elektryczne, wspomagające pracę mięśni w rejonie brzucha, pleców, klatki piersiowej i barków, a także ud i ramion. Dzięki temu można osiągnąć pożądane efekty dużo szybciej i łatwiej niż w przypadku klasycznego treningu. Brzmi niewiarygodnie? Z pewnością, jednak skuteczność i bezpieczeństwo tej metody to potwierdzony naukowo fakt! Już teraz możesz się o tym przekonać na własnej skórze, zapisując się na trening EMS we Wrocławiu, w studiu premium Fit Body Box. Podczas pierwszej wizyty jeden z naszych wykwalifikowanych trenerów wyjaśni Ci krok po kroku, jak przebiega trening elektrostymulacyjny w praktyce, a także ustali z Tobą cel oraz plan działania na kolejne spotkania. Ćwiczenia będą dostosowane idealnie do Twoich potrzeb i możliwości, a celem może być na przykład budowanie masy mięśniowej w obrębie klatki piersiowej, brzucha i barków, redukcja tkanki tłuszczowej lub ogólne wzmocnienie całego ciała, służące między innymi złagodzeniu bólu pleców i poprawie sylwetki.

to tylko
20
minut treningu

Nie czekaj! Umów się już teraz!

Wypełnij formularz

01.

Ile czasu trwa trening EMS w Fit Body Box we Wrocławiu?

Trening elektrostymulacyjny to propozycja idealna dla osób, które mają niewiele czasu na ćwiczenia, prowadzą nieregularny tryb życia lub chcą bardzo szybko osiągnąć znakomite efekty. W przeciwieństwie do klasycznych ćwiczeń aerobowych, siłowni, biegania czy innych popularnych form aktywności fizycznej, trening EMS nie wymaga godzin spędzonych na macie, bieżni czy stanowisku z ciężarami. Ćwiczenia EMS w Fit Body Box we Wrocławiu standardowo trwają około 20 minut i odbywają się raz w tygodniu. To w zupełności wystarczy, by wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie w różnych partiach ciała, poprawić kondycję i stracić nadprogramowe kilogramy. Brzmi niewiarygodnie? Z pewnością, jednak skuteczność i bezpieczeństwo tej metody to potwierdzony naukowo fakt! Już teraz możesz się o tym przekonać na własnej skórze, zapisując się na trening EMS we Wrocławiu, w studiu premium Fit Body Box. Podczas pierwszej wizyty jeden z naszych wykwalifikowanych trenerów wyjaśni Ci krok po kroku, jak przebiega trening elektrostymulacyjny w praktyce, a także ustali z Tobą cel oraz plan działania na kolejne spotkania. Ćwiczenia będą dostosowane idealnie do Twoich potrzeb i możliwości, a celem może być na przykład budowanie masy mięśniowej w obrębie klatki piersiowej, brzucha i barków, redukcja tkanki tłuszczowej lub ogólne wzmocnienie całego ciała, służące między innymi złagodzeniu bólu pleców i poprawie sylwetki.

02.

Treningi EMS z trenerem personalnym

Elektrostymulacja mięśni ma ogromny wpływ na szybsze osiągnięcie wyznaczonego celu treningowego, jednak ostateczny sukces treningu to również zasługa umiejętnie dobranych ćwiczeń. Wybierając Fit Body Box automatycznie otrzymujesz opiekę doświadczonego trenera personalnego EMS, który stworzy dla Ciebie indywidualny plan ćwiczeń, będzie pilnował ich prawidłowego wykonania, a także śledził Twoje postępy i – w razie konieczności – dostosuje plan do zmieniających się potrzeb. Co jeszcze zrobi dla Ciebie trener personalny EMS? Będzie motywował do wysiłku, zwiększy szansę na osiągnięcie celu i posłuży cennymi wskazówkami. W naszym studiu premium pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, posiadający międzynarodową licencję GluckerKolleg, zatem na pewno będziesz w doskonałych rękach.

03.

Jakie są zalety treningów EMS?

Skoro wiesz już, na czym polega trening EMS to poznaj też jego największe atuty. Przede wszystkim jest on niezwykle skuteczny i pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów w naprawdę krótkim czasie. Przyjmuje się, że podczas jednorazowej sesji EMS ludzkie ciało otrzymuje o 150 więcej napięć mięśniowych więcej niż w przypadku treningu konwencjonalnego. Co to oznacza w praktyce? Jeden 20-minutowy trening EMS odpowiada około 3 godzinom intensywnych ćwiczeń na siłowni lub dwóm 1,5-godzinnym sesjom tradycyjnego treningu personalnego! Z uwagi na fakt, że ćwiczenia EMS mają charakter interwałowy, bardzo silnie napędzany jest również metabolizm, dzięki czemu nie tylko poprawi się Twoja kondycja, ale też mocno przyspieszy proces spalania tkanki tłuszczowej. Jeżeli dodamy do tego redukcję cellulitu, zmniejszenie bólu pleców, zbudowanie pożądanej masy mięśniowej oraz ogólną poprawę zdrowia i samopoczucia to lista zalet treningu EMS znacznie się wydłuża. Nie możemy też zapominać o uniwersalności takiej formy ćwiczeń. Korzystać z niej może każdy, kto skończył 16 lat i nie ma wyraźnych przeciwwskazań medycznych, bez względu na tryb życia i poziom zaawansowania. Trening EMS polecany jest nawet osobom po kontuzjach, ponieważ wywodzi się z rehabilitacji i pozwala na szybszy powrót do sprawności fizycznej.

Jeżeli chcesz zobaczyć efekty treningów EMS w Fit Body Box to poczytaj opinie o treningach, wystawione przez naszych klientów lub odwiedź nasze studio we Wrocławiu i przekonaj się osobiście o skuteczności tej metody. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu!

Wybierz coś dla siebie!

Dlaczego Trening EMS?
Zalety treningu EMS

Prowadzimy liczne odmiany treningów EMS od utraty tkanki tłuszczowej po rehalibitacje w treningu. Sprawdź, który trening będzie odpowiadał Tobie oraz poznaj ich zalety.

Jest to najbezpieczniejsza forma treningu, efekty zastosowania elektrostymulacji w treningu są potwierdzone naukowo, dzięki czemu mamy pewność osiągnięcia naszych celów.
Ze względu na bardzo wysoką intensywność oraz efektywność treningu jesteśmy w stanie osiągać efekty trenując tylko raz w tygodniu przez 20 min. Dla osób bardziej zaawansowanych mogą to być 2 treningi tygodniowo.
Poprzez wzmacnianie całego ciała, w tym mięśni głębokich, jesteśmy w stanie zredukować, a dzięki regularnej pracy nawet wyeliminować dolegliwość bólowe występujące w kręgosłupie.
Dzięki intensywności treningu jesteśmy w stanie utracić tkankę tłuszczową do 3 razy szybciej w porównaniu do treningu konwencjonalnego oraz spalić do 1200 kcal w cyklu około treningowym.
Dzięki treningowi EMS jesteśmy w stanie zbudować masę mięśniową w porównywalnie krótszym czasie niż przy treningach na siłowni. To wszystko dzięki wykorzystaniu stałego napięcia podczas treningu.

Pierwszy trening EMS w FitBodyBox we Wrocławiu

Zapewne się zastanawiasz na czym polega trening EMS, jakie on daje efekty oraz czy jest bezpieczny? Masz ochotę zmienić swój styl życia? Poprawić wydolność organizmu czy zrzucić kilka kilogramów? A może trenujesz aktywnie i szukasz dodatkowej formy aktywności fizycznej? Trening EMS jest właśnie dla Ciebie, jedynie 20 min raz w tygodniu pozwoli osiągnąć stawiane sobie cele. Pomożemy ci je zrealizować zapisz się już dziś na pierwszy trening wprowadzający.

Trening w naszym studiu EMS we Wrocławiu zawsze odbywa się pod okiem wykwalifikowanego Trenera Personalnego z międzynarodową licencja GluckerKolleg. Na pierwsze spotkanie nie musisz zabierać ze sobą żadnego stroju treningowego, wszystko dostaniesz od nas. Specjalna bielizna treningową, dedykowaną do treningu EMS która ułatwia przesyłanie impulsu elektrycznego do mięśni. Specjalne skarpetki antypoślizgowe które zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu. Jeśli masz ochotę na prysznic po treningu zabierz ze sobą ręcznik oraz klapki.

Trening wprowadzający trwa nieco dłużej niż 20 minut ponieważ na pierwszej sesji treningowej musimy przeprowadzić krótka rozmowę która pozwoli nam na poznanie twoich celów treningowych, nawyków żywieniowych czy przebytych w przeszłości kontuzji. Ta krótka rozmowa pozwoli Trenerowi dopasować ćwiczenia oraz ich intensywność pod twoje potrzeby tak aby zmaksymalizować efekty wspólnej pracy. Na treningu EMS pracujemy wyłącznie z masą własnego ciała bez obciążenia zewnętrznego w postaci sztangi, hantli czy innych akcesoriów spotykanych na siłowni.

Jeżeli chcesz zobaczyć efekty treningów EMS w Fit Body Box to poczytaj opinie o treningach, wystawione przez naszych klientów lub odwiedź nasze studio we Wrocławiu i przekonaj się osobiście o skuteczności tej metody. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu!

Nie czekaj! Odkryj już dziś trening EMS!

Wypełnij formularz

a my oddzwonimy w ciągu 24h!

Sprawdź naszą nową ofertę salonu modelowania sylwetki 🪷

Kliknij w wybraną usługę poniżej i sprawdź szczegóły oferty na dany zabieg.